Krásné babí léto s jógou 9. - 11. října 2020

Přijděte rozzářit Vaše srdce jako slunce, aby Vás hřálo celou zimu!Program bude pestrý - jóga - ranní pozdravy slunce, dle počasí pokud možno venku, hatha jóga, flow jóga, jin jóga, úvod do hormonální jógy, meditace, relaxační techniky, muzikoterapie. vycházky do přírody, možnost otužování, a také nějaké to překvapení :-)

Všechny aktivity jsou dobrovolné, ale doporučujeme se účastnit co nejvíce aktivit - tyto aktivity Vám nebudou energii brát, ale dodávat :-)

V průběhu víkendu bude zajištěna vynikající vegetariánská plná penze.

Celý kurz bude zaměřen na uvolnění zbytečné zátěže a načerpání nové čerstvé energie, oslava života, návrat k sobě, rozzáření srdce.

Víkendový pobyt a všechny aktivity jsou vhodné i pro úlné začátečníky s jógou.


přihlášení zde: 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScavnJBKLHaQq1BxepOqVx89PWGhlTVjCF99r7R22_OsdVutg/viewform?usp=sf_link


Ve formuláři si prosím vyberte požadovaný typ ubytování a platby. Úhradou zálohy nebo celé částky jste přihlášeni. Po zaplnění ubytovací kapacity ukončím možnost přihlášení přes tento formulář. Nicméně se může stát, že někdo nebude moci přijet, a bude možnost se dodatečně přihlásit.


Úhrada kurzu a pobytu:


Kurz je možné uhradit 50% zálohou na účet, a 50% hotově při zahájení kurzu, nebo rovnou celou částkou na účet.

Pokud nastane velmi vážná životní situace, vracíme celou zálohu nebo platbu. Pokud nastanou běžné překážky (nebudete moci z důvodu jiné akce, nachlazení, cokoliv jiného), vracíme 50% zálohy nebo konečné zalacené ceny.

Ale nemusíte být smutní - pokud se zůčastníte dalších akcí (plánujeme další víkendové akce v jiných částech ČR, týdenní jógové pobyty, a dokonce jógové pobyty u moře), snížíme Vám platbu další akce o zálohu, kterou jste již zaplatili na akci, na kterou jste nemohli z nějakého důvodu přijet. :-)


Číslo účtu pro platbu: 229 274 990 / 0600  (bez mezer před lomítkem).

Do zprávy pro příjemce uveďte celé Vaše jméno.


Ubytování:

Ubytování je zajištěno na krásné chatě Rozárka v Orlických horách.

Více info zda: https://www.chata-rozarka.cz/chata-rozarka-destne-leto

K dispozici jsou:

již obsazeno - 2x dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou a WC : cena pobytu s plnou penzí 3000,-

1x třílůžkový pokoj s vlastní koupelnou a WC: cena pobytu s plnou penzí 2 900,- (ještě 2 volná místa)

1x čtyřlůžkový pokoj bez koupelny a WC (koupelna a WC jsou v přízemí): cena pobytu s plnou penzí 2 600,- (3 volná místa)

1x šestilůžkový pokoj bez koupelny a WC (koupelna a WC jsou v přízemí): cena pobytu s plnou penzí 2 500,- (5 volných míst)


Levnější podkrovní pokoje jsou opravdu jenom k přespání. Většinu času budeme trávit venku, nebo ve společenské místnosti. Společenská místnost v přízemí je dostatečně velká na relaxační techniky. V případě nepříznivého počasí zajistíme tělocvičnu v okolí. Bude i dostatek času na sezení na verandě, pod pergolou, individuální nebo společné procházky do přírody.

Doporučujeme vzít si oblečení do každého počasí, jógamatku, deku na přikrytí. Hudební nástroje jsou vítány - při muzikoterapii si můžeme společně zahrát na řadu nástrojů :-)


Na setkání v Orlických horách se těší Marek a Alena

Víkendové akce