Pravidené lekce 2020- každé úterý od 19:00 do 20:10 v soukromém studiu v Dobrušce - ulice Novoměstská 215 - nutné se přihlásit předem - omezená kapacita studia;- každou středu od 30. 9. 2020 od 19:00 do 20:10 v Novém Městě n.M. (Husovo nám. 1238), bez omezení;- každý čtvrtek od 24. 9. 2020 od 18:00 do 19:10 v Dobrušce v ZŠ Pulická, bez omezení.Jednorázové vstupné je 70,- Kč, pemanentka na 10 vstupů stojí 600,- Kč.

Permanentka není omezena časově ani na konkrétního majitele, platí na všechny lekce. Některé zdravotní pojišťovny přispívají v rámci preventivních programů také na jógu, např. VZP zde: https://www.klubpevnehozdravi.cz/dospeli/

Pro seniory je cena jednorázového vstupného 60,- Kč, permanentka na 10 vstupů stojí 500,- Kč.

S sebou si můžete vzít karimatku a lehkou deku na závěrečnou relaxaci. Abychom si užili opravdovou relaxaci je vhodné se odpojit od sítě telefonního operátora :-)

Hodina začíná úvodní relaxací, následovaná sestavou na zahřátí, nejčastěji pozdravem slunci.

V další části lekce se cvičí jednotlivé ásany na protažení celého těla.

Ke konci cvičení je čas věnovaný meditaci, józe prstů a cvikům na aktivaci a harmonizaci čaker.

Lekce je zakončena závěrečnou relaxací, kdy necháme působit pozitivní účinky cvičení na tělo i mysl, na osvěžení a načerpání čerstvé energie.

V závěru lekce se ponoříme do harmonických tónů krásných nástrojů, které nás odnesou do různých světů a galaxií, kde můžeme načerpat čerstvou energii, vstřebat emoce, posunout se v poznání.

Cvičit může opravdu každý, nevyžadují se gymnastiké výkony, každý se učíme naslouchat a respektovat své tělo. Jóga pomůže protáhnout celé tělo, zrelaxovat a uvolnit napětí, načerpat novou energii, zharmonizovat tělo a mysl.

Lekce na sebe lehce navazují, nicméně je možné kdykoliv vstoupit, stejně jako kdykoliv vystoupit :-)